جمیل رستمی عضو هیأت انتخاب جشنواره فیلم ‌های کودکان و نوجوانان ایران

کارگردان جوان کردستانی «جمیل رستمی» فیلمهای بخش مسابقه بین ‌الملل بیست و پنجمین دوره جشنواره بین ‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ایران را انتخاب خواهد کرد.
به گزارش خبرنگار بخش سینمایی خبرگزاری بین المللی کُردپرس، کارگردان سنندجی «جمیل رستمی» به عنوان هیأت انتخاب بخش مسابقه بین‌الملل بیست و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ایران، فیلمهای راه یافته به بخش رقابتی بین الملل این جشنواره را انتخاب می کند.
هیأت انتخاب بخش بین ‌الملل بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان معرفی شدند.۹ هنرمند و کارشناس سینمایی فیلم‌های این بخش از جشنواره را انتخاب کرده و به زودی معرفی می‌کنند.
این هیأت انتخاب شامل؛ گیتی خامنه، شفیع آقا محمدیان، علی اکبر محمودی، جمیل رستمی، ناصر رفایی، سعید توکلیان، حبیب احمدزاده، امیر اسفندیاری و داریوش دامیار می‌ باشند.
اعضای این هیأت انتخاب تاکنون فیلم‌های بخش بین‌الملل جشنواره را دیده‌اند و به زودی آثار سینمایی، کوتاه و انیمیشن بخش های رقابتی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را معرفی می‌کنند.جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از روزهای ۲۳ تا ۲۷ آبان ماه سال جاری در شهر اصفهان برگزار می‌شود.
لازم به یادآوری است، جمیل رستمی در بیست و هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم‌ فجر در سال ۱۳۸۸ به عنوان عضو هیأت داوران؛ فیلم های اول و دوم این جشنواره را داوری کرد.